RYSUNKI

magdalena kania (Meago)

Sprawczyni całego zamieszania. Wymyśliła Delisie i rysowała je długo przed powstaniem komiksu.

Tu powinno być jakieś info na temat skończonego kierunku studiów, ale prawda jest taka, że ważniejsze od nich były dla Magdy praca i samorozwój. Aktualnie pracuje jako grafik w jednej z firm gamedeveloperskich. Wieczorami i w weekendy zamienia się we freelancera (jeżeli jeszcze żyje). Na swoim komiksowym koncie ma już m.in. Meago Sagę i parę innych pokrewnych publikacji.
Uwielbia dobre jedzenie i piękne fotografie tegoż, komiksy i ilustracje dla dzieci (ze względu na styl rysunku) a także szeroko pojętą naturę. Jest szczęśliwą mamą dwóch maine coon’ów – Morany i Merigold i dachowca – Antoniny.

Chwilami przesadna realistka.

SCENARIUSZ

Maciej  kur (maik)

Człowiek bez którego Delisie nigdy nie doczekałyby się swoich przygód.

On z kolei ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie w stopniu magisterkim, ale mimo to jego zdolności plastyczne stanowią poziom bliski zera (ale hej, wiedza teoretyczna też dobra). Także freelancer, ale scenarzysta – pisze do różnych seriali animowanych, a okazyjnie także reżyseruje odcinki. Wraz z Piotrkiem Bednarczykiem stworzył serię „LIL I PUT”, pisał między innymi scenariusze do najnowszych przygód „KAJKA I KOKOSZA”, oraz serii Mietka Fijała „OSKAR I FABRYCY”.  Wreszcie – z Meago Tworzy „EMILKĘ SZA” oraz (Uwaga!) „DELISIE”.

Napisał też książkę dla dzieci „SYLWIA SYLWESTER JEST NIECAŁOPEŁNISTA”. Uwielbia zarażać pozytywnymi wibracjami i żyje po to by przyprawiać innych o uśmiech.  Fascynuje się komiksami i animacji klasycznymi – jego ulubieńcami są Sknerus McKwacz i Popeye.

Niepoprawny optymista.

Powered by Meagolicious